Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

LG Player BP450 3D, i zi

Kodi i produktit:
172426
EAN:
8806087226195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BP450

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray Disc ju garanton kualitet të jashtëzakonshëm të audios HD si dhe videove me HD të plotë prej 1080p.Dëgjoi muzikë nga CD-të dhe USB-të së bashku me familje e shoqëri përmes altoparlantëve Music Flow. Përmes Sound 2.0 audio mund të transmetohet nga TV-ja në pajisje mobile pa kabllo. Gjithashtu, duke përdorur kufjet, ju mund të dëgjoni muzikë pa e penguar ndonjë anëtarë të familjes. Ndërsa, fajllat të cilët i keni ruajtur në pajisjet tjera si kompjuter, tablet apo telefon të mençur, mund të qasen lehtësisht përmes Blue-ray Player. Për tu lidhur me pajisje tjera, kjo pajisje ka USB, HDMI si dhe njësi dalëse LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087226195
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BP450
Lartësia [mm]:
43
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,85
Prodhuesi:
LG
RJ-45:
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE