Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray Player Sony UBP-X700, i zi

Kodi i produktit:
231155
EAN:
4548736062757
Mbështet mediat:
BD, CD-R/RW, DVD
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
217

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
261.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një lexues i disqeve Blu-ray, i cili zmadhon pamjet monitorike në rezolucion 4K duke ju dhënë juve kështu një përvojë reale vizuale të mprehtë dhe të detajizuar. Ka 2x porte HDMI, 1x hyrje audio koaksiale, 1x USB dhe 1x LAN. Lejon WiFi për transmetim online dhe siguron teknologjitë HDR10 dhe Dolby Vision.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736062757
Formate:
AVCHD, MJPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
AAC, AIFF, ALAC, Dolby Digital, DSD, FLAC
Formatet e kompresimit të videove: :
AVCHD, MJPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
UBPX700B.EC1
LAN:
Lansuar:
20. 2. 2018
Lartësia [mm]:
45
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD-R/RW, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.4
Prodhuesi:
Sony
RJ-45:
Trashësia [mm]:
217
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE