Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Panasonic DMP-UB310, i zi

Kodi i produktit:
220040
EAN:
5025232867707
Mbështetje për 3D:
USB:
Trashësia [mm]:
193
Shfletues Interneti (uebi):

Si të porosisim në Gjirafa50?

321.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player Panasonic ju lejon të luani të gjitha llojet e mediave të zakonshme si DVD, CD, Blu-ray dhe ju lejonë gjithashtu të luani përmbajtje nga një pajisje USB siç është flash drive ose hard disk i jashtëm. Përveç aftësive të riprodhimit të ekranit të gjerë, gjithashtu do të keni qartësi të përsosur të fotografisë, mbështetje HDR, 3D, ose riprodhim të zërit me definicion të lartë. Kjo pajisje përmban një teknologji unike 4K Direct Chroma. Duke konvertuar krominancën dhe sinjale të shkëlqimit Full HD në sinjale 4K, kjo teknologji arrin përpunimin e saktë të imazhit me cilësi dhe thellësi natyrore. Kjo pajisje është për të luajtur të gjitha llojet e zakonshme të mediave: Blu-ray UHD, BD-RE, BD-R, DVD, CD, CD-R / RW dhe gjithashtu një shumëllojshmëri të pajisjeve me një gamë të gjerë lidhësish. Mbështet Dolby Digital, True HD, Dolby Digital Plus, DTS-HD, DSD. Ndërfaqja: 2x USB, dalje HDMI, LAN. Mbështetje për 4K, HDR, kalim në 4K Direct Chroma. Mbështetje për përmirësimin e optimizuar të tonit SDR-TV. Kompatibil me rrjetin 4K. Opsionet e shtypjes së zhurmës. Karakteristikat inteligjente: kontrolli i largët, pozicionimi, rregullimi i ndriçimit, shfletuesi i internetit, sistemi i LAN-it pa tel, DLNA, rishikim i jashtëm i HDD-së, aksesi i rrjetit. Përmasat 320 x 45 x 193 mm. Pesha 1,3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232867707
Formate:
ALAC, DSD, FLAC, WAV
Formate audio:
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS HD
Formatet e kompresimit të videove :
AVCHD, HEVC, MKV, MP4, MPEG 2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-UB310EGK
LAN:
Lartësia [mm]:
45
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,3
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
Trashësia [mm]:
193
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE