Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray player Panasonic DMP-UB700, i zi

Kodi i produktit:
218837
EAN:
5025232855841
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Trashësia [mm]:
199
Shfletues Interneti (uebi):
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

638.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ju lejon juve te shikoni një paraqitje 4K Ultra HD apo Blu-ray në ekran, si dhe suporton të gjitha llojet e Blu-Ray media, si Blu-ray 3D, DVD, CD, USB, kartela memorie apo DLNA. Blu-Ray player Panasonic përfshin portet 2x HDMI, Ethernet, port dalës optik, port për USB, slot për kartela memorike si SD/SDHC/SDXC, si dhe suporton teknologjitë si Wi-Fi dhe Miracast.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232855841
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Formatet e kompresimit të videove :
AVCHD, MKV, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-UB700EGK
LAN:
Lartësia [mm]:
61
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,3
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
Trashësia [mm]:
199
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE