Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray Player Samsung BD-J6300, 3D, i zi

Kodi i produktit:
224832
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung është një ndër prodhuesit më të njohur të lexuesve optikë, kështu që për të kishe ardhur koha që të hedh në treg një lexues të fuqishëm disqesh BD-J6300 që mbështet leximin dhe shkrimin e mediave Blu-ray. BW-16D1HT gjithashtu përkrah formatin e shfaqjes 3D dhe UHD, formatet audio Dolby TrueHD, DTS HD dhe ato video AVCHD, DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, MPO, WMV. Karakteristika tjera përfshijnë: BD Wise, azhurnim videosh, Full Screen, Smart Hub, shfletues uebi. Samsung BD-J6300 ka lidhës Anynet +, 1x1 Dual Wi-Fi, DLNA, Ethernet. Ndërfaqja përfshin: dalje HDMI, USB dhe dalje digjitale optike audio. Ka përmasa prej 360 x 40 x 196 mm, peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE