Samsung BD-J6300, 3D, zezë

Kodi i produktit:
224832
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung është një ndër prodhuesit më të njohur të drive optik, kështu që për të kishe ardhur koha që të hedhin në treg një drive disk të fuqishëm BD-J6300 që përkrah leximin dhe shkrimin e mediave Blu-ray. BW-16D1HT gjithashtu përkrah formatin e ekranit 3D and UHD, formatet audio Dolby TrueHD, DTS HD dhe ato video AVCHD, DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, MPO, WMV. Samsung BD-J6300 ka edhe konektorët Anynet +, Wi-Fi 1x1 Dual, DLNA, Ethernet, dhe ndërfaqet dalje HDMI, USB dhe dalje audio. Ka përmasa 360 x 40 x 196 mm, peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE