Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Yamaha BD-S681, titan

Kodi i produktit:
220379
EAN:
4957812602365
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
257

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray Player Yamaha ju lejon të luani të gjitha llojet e mediave të zakonshme si DVD, Blu-ray, CD klasik dhe gjithashtu ju lejon të luani përmbajtje nga një pajisje USB siç është flash drive ose hard disk i jashtëm. Përveç aftësive të shumta të riprodhimit, gjithashtu do të jeni të sigurt për të mirëpritur shfaqjen perfekte, mbështetjen 3D, 4K upscaling, ose cilësinë e zërit pranë studios. Yamaha BD ka një tipar unik 4K Upscaling që kujdeset për konvertimin e formave më të vjetra të videove në rezolucion më të lartë. Ju gjithashtu do të vlerësoni mbështetjen 3D që ju lejon të shijoni botën magjepsëse 3D në shtëpi. Blu-ray player me ekranin e përparme LED për të luajtur DVD-R, DVD-RW, CD-R / RW / DA, BD-R / RE, Blu-ray video, SACD. Lojtar mbështet 3D, 4K, Wi-Fi, miracast, DLNA, zvogëlon zhurmën dhe ju mundëson të riformuloni video ose DTS-HD audio dhe 192kHz / 32bit audio konvertues D / A. Mund të kontrollohet nga një smartphone. Ndërfaqja: RJ-45, HDMI, 2x USB 2.0, dalje dixhitale koaksiale audio, dalje digjitale optike audio. Dimensionet 435 x 257 x 86 mm. Pesha 2,7 kg. Sigurisht, ekziston një mbështetje e gjerë e formateve: mpeg4, avchd, avi, mkv, mp3, aac, wav, flac, alac, jpg, gif, png, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812602365
Formate:
ALAC, AVCHD, AVI, DivX HD, DSD, FLAC, JPEG, MKV, MP3, WMA, WMV
Formate audio:
Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS HD, FLAC, MP3, WMA
Formatet e kompresimit të videove :
ASF, AVI, DivX HD, MKV, MP4, MPEG, VOB, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
4957812602365
LAN:
Lartësia [mm]:
86
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
2,7
Prodhuesi:
Yamaha
RJ-45:
Trashësia [mm]:
257
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE