Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player GoGEN PDX 1043 SU DVBT2

Kodi i produktit:
256048
EAN:
8590393289684
Lartësia [mm]:
215
Trashësia [mm]:
195
Pesha [kg]:
1.4
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një DVD player portativ me ekran 10 "LCD dhe rezolucion 1024 x 600 piksel. Ai mbështet CD / DVD + R / -R / RW. Ky DVD player ka një USB input (max 32GB) për disqet flash dhe një slot të kartelës SD / SDHC (max. 32GB). Gjithashtu, ai ka një DVB-T / T2 tuner të integruar dhe 1x port HDMI për lidhje me televiziorin. Ai poashtu ka një output për kufje. DVD player përmban një bateri të integruar me deri në 2.5 orë. Natyrisht ekziston mundësia e furnizimit me energji elektrike. DVD player mbështet formatet: AVI, JPG, MKV, MOV, MP3, MPG, TS, VOB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590393289684
Formate:
AVI, JPG, MKV, MOV, MP3, MPG, TS, VOB
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
HDMI:
Jetëgjatësia e baterisë [h]:
2.5
Kodi:
GOGPDX1043SUDVBT2
Lansuar:
2. 3. 2019
Lartësia [mm]:
215
Lloji i playerit:
Portativ
Marrës për TV:
Mbështet mediat:
CD, DVD, SVCD, VCD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.4
Trashësia [mm]:
195
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE