Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Player Hyundai DV2H 478 DU

Kodi i produktit:
199853
EAN:
8592417061191
Formate:
AVI, DivX, JPEG, MP3, MPEG, WMA, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky DVD Player përveç DVD-R/RW mund që edhe të lëshojë audio të llojit CD-r dhe disqe CD-R dhe CD-RW ose përmes një USB mund të lëshojë flash drive apo hard drive të jashtëm. Këtu mbështeten një variacion formatesh dhe në këtë mënyrë ju mund të shihni filma, foto ose dëgjoni muzikë të ndryshme. Ju poashtu mund të shfrytëzoni mundësitë e ndryshme për lidhje me televizor si SCART, (Y/Pb/Pr) e poashtu HDMI. Mbështeten formatet si: MP3, WMA, JPG, AVI, DIVX4 etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417061191
Formate:
AVI, DivX, JPEG, MP3, MPEG, WMA, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
220
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2H478DU
Lansuar:
15 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
942
Porte hyrëse dhe dalëse:
Digjital audio - port dalës optik, composite, SCART
Prodhuesi:
Hyundai
Trashësia [mm]:
230
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE