Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Hyundai DV2H378DU

Kodi i produktit:
138008
EAN:
8592417006222
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2H378DU

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD player-i Hyundai DV2H378DU, është një media player kompakt i cili mbështetë teknologjitë DVD dhe CD që mundësojnë lëshimin e videove, imazheve dhe formateve të ndryshme muzikore. Përveç mundësisë për lëshimin e mediave optikë, ju poashtu mund të përdorni portin e USB për të parë foto, filma dhe muzikë të ruajtur në USB. Video outputi është i mundshëm përmes HDMI-së, AV, S-Video, SCART etj. Dimensionet e DVD player-it janë: 225 x 55 x 230 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417006222
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2H378DU
Kompresimi i videove:
AVI, DivX, MPEG, Xvid
Lansuar:
8 Tetor 2013
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
225 x 55 x 230
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port dalës AV, Component, Composite, SCART, S-Video
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE