Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Player Hyundai DV2X227DU

Kodi i produktit:
138006
EAN:
8592417005980
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2X227DU
Kompresimi i videove:
DivX, Xvid

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD player-i Hyundai DVX227U, është një media player desktopi kompakt i cili mbështetë teknologjitë DVD dhe CD që mundësojnë lëshimin e videove, imazheve dhe formateve të ndryshme muzikore. Përveç mundësisë për lëshimin e mediave optike, ju po ashtu mund të përdorni portin e USB për të lëshuar foto, filma dhe muzikë të ruajtur në USB. Këtu mund të lëshoni media si: CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD + RW, DVD-RW, VCD / SVCD, ndërsa USB porti mbështetë formatet: JPG, MP3, WMA, AVI, DivX 3, DivX 4, DivX 5, 6 DivX etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417005980
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2X227DU
Kompresimi i videove:
DivX, Xvid
Lansuar:
8 Tetor 2013
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Meny çeke:
Përmasat [H x W mm]:
225 x 45 x 235
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port dalës AV, Component, SCART, S-Video
Prodhuesi:
Hyundai
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE