Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Hyundai DV2X227DU

Kodi i produktit:
138006
EAN:
8592417005980
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2X227DU
Kompresimi i videove:
DivX, Xvid

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD player-i Hyundai DVX227U, është një media player desktopi kompakt i cili mbështetë teknologjitë DVD dhe CD që mundësojnë lëshimin e videove, imazheve dhe formateve të ndryshme muzikore. Përveç mundësisë për lëshimin e mediave optike, ju po ashtu mund të përdorni portin e USB për të lëshuar foto, filma dhe muzikë të ruajtur në USB. Këtu mund të lëshoni media si: CD, CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD + RW, DVD-RW, VCD / SVCD, ndërsa USB porti mbështetë formatet: JPG, MP3, WMA, AVI, DivX 3, DivX 4, DivX 5, 6 DivX etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417005980
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUDV2X227DU
Kompresimi i videove:
DivX, Xvid
Lansuar:
8 Tetor 2013
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Meny çeke:
Përmasat [H x W mm]:
225 x 45 x 235
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port dalës AV, Component, SCART, S-Video
Prodhuesi:
Hyundai
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE