Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Hyundai DV5H935

Kodi i produktit:
138009
EAN:
8592417016474
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUDV5H935

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky DVD player ofron mbështetje për: D, CD-R / RW, DVD - / + R, DVD - / + RW, VCD / SVCD dhe luan: AVI; DivX 4; DivX 5; DivX 6; JPEG; MP3; MPG; VOB; XviD. Video output-i sigurohet përmes HDMI-s moderne multimedia dhe konektorëve tradicional të cilët përfshijnë inpute + S-Video + SCART . Dimensionet e produktit janë 430 x 225 x 50 mm ndërsa pesha e tij është 1.46 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417016474
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUDV5H935
Kompresimi i videove:
AVI, DivX, Xvid
Lansuar:
23 Nëntor 2013
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
430 x 260 x 85
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, SCART, USB
Prodhuesi:
Hyundai
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE