Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD player Hyundai PDP 10810 H DVBT, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
213859
Altoparlantë:
Lloji i playerit:
Portativ
Trashësia [mm]:
191
Prodhuesi:
Hyundai
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, AV (dalëse), HDMI, kartë SD, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD Player i lëmuar, praktik dhe portativ me akordues DVB-T dhe DVB-T2, me të cilin lehtë mund të qëndrosh gjatë në udhëtime, në dhomat e pritjes ose në pushime - me një gamë të gjerë opsionesh. I pajisur me një ekran 10 "LCD me një rezolucion prej 1024 x 600 px. Përveç kësaj, ka një ndriçim sfondi shumë ekologjik LED, i cili siguron jetëgjatësinë e baterisë deri në 2 orë gjithashtu karakteristikë e këtij produkti edhe tingulli i mrekullueshëm. Ky DVD Player, po ashtu, ka hyrje për USB, vend i kartës SD, altoparlantë të integruar, sintetizues digjital DVB-T / T2 (h.264) me mbështetje EPG, bateri që rimbushet, HDMI dhe dalje AV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8592417061245
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
250
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
HYUPDP10810HDVBT
Kompresimi i videove:
AVI, DivX, MPEG, VOB, Xvid
Lartësia [mm]:
42
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,96
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5 mm, AV (dalëse), HDMI, kartë SD, USB
Prodhuesi:
Hyundai
Trashësia [mm]:
191
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE