Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD player LG DP132, Dolby Digital, CD, USB

Kodi i produktit:
156069
EAN:
8806084464347
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP132
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG2, MPEG4

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky DVD player është i pajisur me video dhe audio konvertues të kualitet të lartë që japin imazh të qartë dhe përpunim të shkëlqyer të zërit. LG DP132 do të luajë pothuajse çdo disk dhe çdo pajisje mediale, qoftë DVD, CD ose pajisje USB. Dekoderi i integruar Dolby Digital siguron një eksperiencë cilësore të zërimit dhe një realitet dinamik. Përjetoni lehtësinë e opsioneve të mëdha të riprodhimit të medias në ekranin e televizorit tuaj. Dimensionet e këtij DVD-player janë 250 x 38 x 203 mm dhe pesha 1.0 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084464347
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DP132
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG2, MPEG4
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kompozit, RCA, USB
Prodhuesi:
LG
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE