Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD player LG DP542H, e zezë

Kodi i produktit:
152559
EAN:
8806084611390
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
200
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG DP542H do të transmetoj pothuajse çdo disk dhe çdo pajisje mediale, qoftë DVD ose CD ose pajisje USB. Ka aftësinë për të përmirësuar standardin 1080p, në imazhe më të mprehta, më të gjalla dhe të qarta. Tani ju mund të shijoni filma HD me imazhe më të hollësishme dhe më reale. Ofron lidhje HDMI, dalje audio koaksiale dhe dalje analoge audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084611390
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DP542H
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG4
Lartësia [mm]:
40
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,14
Porte hyrëse dhe dalëse:
Koax, kompozit, RCA
Prodhuesi:
LG
Trashësia [mm]:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE