Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player LG DP542H, i zi

Kodi i produktit:
242230
EAN:
8806084611390
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
200
Porte hyrëse dhe dalëse:
Coax, kompozit, RCA

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG DP542H është lexues i DVD-ve që do ju mundësoj të shihni videot apo filmat tuaj të preferuar me kualitet të lartë dhe lehtësi rehatuese. Aksesori është i pajisur me portet USB dhe HDMI për lidhje me pajisje të tjera, mund të lexoj CD dhe DVD, ofron mbështetje për teknologjitë Dolby Digital dhe DTS për zë dhe imazh kristal të pastër e të detajizuar si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084611390
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DP542H
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG4
Lansuar:
8. 8. 2018
Lartësia [mm]:
40
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,14
Porte hyrëse dhe dalëse:
Coax, kompozit, RCA
Trashësia [mm]:
200
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE