Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Panasonic S500, i zi

Kodi i produktit:
174810
EAN:
5025232743902
Formate:
AVI, JPEG, MP3, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVD-S500EP-K

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD Player-i Panasonic DVD-S500EP është një media player kompakt desktopi që përdorë DVD dhe CD dhë mbështetë formate të ndryshme të imazheve, fotove dhe muzikës që përfshijnë Xvid, MP3 ose JPEG. Përveç se ju mund të luani/lëshoni media optike, ju poashtu mund të përdorni USB-në për të parë foto, filma dhe muzikë e cila është e ruajtur në USB memorie apo hard drive të jashtëm. Dimensionet e tij janë: 310 x 39 x 204 mm dhe pesha e tij është 1.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232743902
Formate:
AVI, JPEG, MP3, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVD-S500EP-K
Kompresimi i videove:
AVI, Xvid
Lansuar:
15 Korrik 2015
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
310 x 39 x 204
Pesha [kg]:
1,1
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, SCART
Prodhuesi:
Panasonic
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE