Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Philips DVP2850 / 58

Kodi i produktit:
133859
EAN:
8712581672560
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVP2850
Kompresimi i videove:
AVI, DivX, MPEG2

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD player i llojit Philips DVP2850, me imazhe të vërteta dhe pa gabime bën të mundshëm luajtjen/lëshimin e pothuajse çdo disku. Ka mundësinë që të bëj konvertimin e videove në imazhe naturale dhe të mprehta. Përmes USB-së 2.0, ju me lehtësi mund të dëgjoni media të ndryshme. Drive optik ProReader ju lejon juve të kënaqeni me filma dhe video të ndryshme. Teknologjia SmartPicture lejon foto të rregulluara sipas dëshirës suaj duke ju ofruar radhitje të ndryshme për foto të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8712581672560
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVP2850
Kompresimi i videove:
AVI, DivX, MPEG2
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE