Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SDV 2512H

Kodi i produktit:
207471
EAN:
8590669205486
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një DVD player me dizajn me stil dhe mund të luaj audio disqe CD-R dhe CD-RW. Përfshin USB port për luajtjen e disqeve flash apo hard disqeve të jashtme. Ofron mbështetje për një numër të gjerë të formateve dhe posedon ekran LED dhe Dolby Digital 2.0. Produkti mund të përdoret për shikimin e filmave tuaj të preferuar, muzikës dhe fotografive gjatë pushimeve tuaja. Përfshin HDMI, SCART, AV Out dhe ka dimensione prej 225 x 40 x 200 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669205486
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
SDV 2512H
Lartësia [mm]:
40
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,64
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port dalës AV, SCART
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
200
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE