Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SDV 7406H

Kodi i produktit:
175904
EAN:
8590669172580
Mbështet mediat:
CD, DVD
Trashësia [mm]:
185
Prodhuesi:
Sencor
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës kaoksial, HDMI, SCART

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor njihet si prodhues i televizorëve, DVD player- ëve, altoparlantëve dhe produkteve tjera të vogla elektronike me çmim të arsyeshëm. DVD Player Sencor SDV 7406H është i dizajnuar për të gjithë përdoruesit që iu pëlqen të udhëtojnë dhe në të njëjtën kohë të shikojnë filma. Përparësi tjetër është madhësia e vogël, pesha e lehtë dhe përshtatshmëria në përdorim sepse mund ta merrni kudo me vete. Ofron mbështetje për: DVD, DVD +/- R / RW, SVCD dhe CD-R / RW. Punon me këto formate: MPEG-1 (VCD), MPEG-2 (SVCD, DVD), MPEG-4, DIVX dhe të tjera. Po ashtu përfshin lidhje HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669172580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
SDV 7406H
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG2, MPEG4
Lansuar:
1 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
38
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
430 x 38 x 185
Pesha [kg]:
2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Port hyrës kaoksial, HDMI, SCART
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
185
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE