Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SPV 2722

Kodi i produktit:
207472
EAN:
8590669207312
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669207312
Lansuar:
15 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një DVD player të bartshme dhe shumë praktike. Ky produkt është i pajisur me një ekran të rrotullueshëm të madhësisë 7”. Përfshin ekran LCD me dritë të pasme LED dhe rezolucion të shkëlqyer prej 800 x 480pix. Përmes altoparlantëve stereo, pajisja në fjalë siguron riprodhim fantastik të tingullit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669207312
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669207312
Lansuar:
15 Shkurt 2017
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Kuqe e errët
Porte hyrëse dhe dalëse:
3.5 mm
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE