Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SPV 2920 - i kuq

Kodi i produktit:
209229
Altoparlantë:
EAN:
8590669205509
Formate:
AC3, JPEG
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

"Sencor SPV" është DVD Player elegant, i hollë, praktikë dhe me ekran rrotullues, i cili shërben për raste kur udhëton në rrugë të gjata, pritje të gjata bile edhe në ditë me shi - mundësitë ku mund të aplikohet kjo pajisje janë të larmishme. Player-i vjen me një ekran rrotullues TFT LCD 9" me një dritë LED dhe rezolucion 800 x 480 piksel. Për të komplementuar vizualitetin superior, player-i vjen me stereo për zë maksimalisht të pastër. Ai vjen me rezistencë ndaj dëmeve dhe ka një bateri Li-ion 1000 mAh me kohëzgjatje deri në 2 orë. Sigurisht që ky player lexon shumicën e DVD-R / RW dhe CD-ve muzikore, CD-R dhe CD-RW. Dimensionet e këtij DVD Player janë 216 x 40 x 170 mm dhe peshon 762 g. Specifikat teknike: Port hyrës për USB, slot për kartë SD me memorie maksimale deri në 32 GB, port për kufje, port HDMI, stereo të integruara Dobly Digital, meny me disa gjuhë të ndryshme, dhe funksion për kontroll prindëror.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669205509
Formate:
AC3, JPEG
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669205509
Kompresimi i videove:
MPEG, MPEG2, MPEG4, Xvid
Lansuar:
10 Mars 2017
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Kuq
Përmasat [H x W mm]:
216 x 40 x 170
Pesha [kg]:
762
Prodhuesi:
Sencor
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE