Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SPV 7725T, i zi

Kodi i produktit:
210296
Altoparlantë:
Lloji i playerit:
Portativ
Trashësia [mm]:
195
Prodhuesi:
Sencor
Porte hyrëse dhe dalëse:
Slot për kartë memorie

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

"Sencor SPV" është DVD Player elegant, i hollë, praktikë, i cili shërben për raste kur udhëton në rrugë të gjata, pritje të gjata bile edhe në ditë me shi - mundësitë ku mund të aplikohet kjo pajisje janë të larmishme. Player-i vjen me një ekran TFT LCD 7" me një dritë LED me rezolucion 800 x 480 piksel dhe marrës DVB-T. Për të komplementuar vizualitetin superior, player-i vjen me stereo për zë maksimalisht të pastër. Ai vjen me rezistencë ndaj dëmeve dhe ka një bateri Li-ion 1000 mAh me kohëzgjatje deri në 2 orë. Sigurisht që ky player lexon shumicën e DVD-R / RW dhe CD-ve muzikore, CD-R dhe CD-RW. Dimensionet e këtij DVD Player janë 245 x 105 x 195 mm dhe peshon 1.2 kg. Specifikat teknike: Port hyrës për USB, slot për kartë SD me memorie maksimale deri në 32 GB, port për kufje, port HDMI, stereo të integruara Dobly Digital, meny me disa gjuhë të ndryshme, dhe funksion për kontroll prindëror. Në pako përfshihet: Antenë Karikues për makina Adapter Komandë Bateri Manual përdorimi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669207183
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
245
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
8590669207183
Lansuar:
29. 3. 2017
Lartësia [mm]:
105
Lloji i playerit:
Portativ
Marrës për TV:
Mbështet mediat:
CD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,2
Porte hyrëse dhe dalëse:
Slot për kartë memorie
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
195
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE