Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD player Sencor SPV 7771DUAL

Kodi i produktit:
207466
Altoparlantë:
EAN:
8590669205516
Formate:
AC3, JPEG, MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor iu sjell 2x DVD playera me dizajn të hollë, praktikë të cilin mund ta mbani me vete kudo që shkoni në mënyrë që të kënaqeni në pushimet tuaja apo thjeshtë t’ju mundësoni fëmijëve tuaj t’i mbajnë afër vetes filmat e tyre të preferuar.

Dizajn ergonomik dhe i thjeshtë

Aksesori vjen me ekranin LCD TFT me madhësi 7” ( 17 cm) me rezolucion prej 800 x 480 piksela. Pos rezolucionit fantastik, këta dvd playera vijnë me altoparlanta stereo për zë kristal të pastër.

Karakteristika të dobishme dhe të përshtatshme

Aksesorët vijnë me platformën Anti-Shock që i bënë rezistente ndaj impaktit, kanë bateri Li-Ion me kapacitet 1000 mAh, mund të lexoj disqe DVD-R / RW dhe disqe muzikore CD, CD-Rs dhe CD-RWs. Poashtu ato kanë hapësirë për kartela të memories SD, 1x port USB, audio / video jack 3.5 mm, port të dëgjueseve dhe dryrin prindëror.

Madhësia e tyre është 190 x 145 x 37 mm dhe në pako me të vijnë 2x kufje, karikuesi i makinës, karikues normal, telekomanda, bateria dhe instruksionet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669205516
Formate:
AC3, JPEG, MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669205516
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG4, Xvid
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
3.5 mm
Prodhuesi:
Sencor
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE