Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD player Sencor SPV 7926T, i zi

Kodi i produktit:
239163
Altoparlantë:
Lloji i playerit:
Portativ
Trashësia [mm]:
235
Prodhuesi:
Sencor
Porte hyrëse dhe dalëse:
AV (dalës), HDMI, kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SPV 7926T është dvd player portativ e përshtatur për udhëtime në mënyrë që të relaksoni bashkëudhëtarët tuaj. Aksesori vjen me madhësi kompakte dhe ergonomike në mënyrë që t'ju mundësoj ta bartni me vete pa ju zënë shumë vend. Aksesori vjen i pajisur me ekranin LCD me madhësi 9" me rezolucion prej 800 x 480 piksela, është pajisur me baterinë me kapacitet prej 1000 mAh të cilën mund ta rimbushni edhe në makinën tuaj si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669246663
Formate:
JPEG, MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
275
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
8590669246663
Lansuar:
29. 6. 2018
Lartësia [mm]:
108
Lloji i playerit:
Portativ
Marrës për TV:
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.37
Porte hyrëse dhe dalëse:
AV (dalës), HDMI, kufje
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
235
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE