Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Player Sencor SPV 7972TD, të zi

Kodi i produktit:
210298
Altoparlantë:
EAN:
8590669207213
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
224

Si të porosisim në Gjirafa50?

148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një çift i DVD Player praktikë, elegant dhe portativ me mbështetje të platformës DVB-T, të cilën mund t'i përdorni kur udhëtoni në rrugë të gjata, të argëtosh fëmijët apo edhe në ditë me shi - mundësitë që kjo pajisje të ofron janë të shumëllojshme. DVD Player vijnë me ekran LCD TFT 9" me rezolucion 800 x 480 piksel. Për të plotësuar superioritetin vizual, DVD Player-ët kanë edhe stereo të veta për zërim më të pastër. Kurse, për shkak se pajisjet janë portaitve, ato janë tejet të qëndrushme dhe mund të durojnë përplasjet dhe goditjet pa i ndjerë fare. Poashtu, kanë bateri me kapacitet 1200 mAh, e cila ju mundëson funksionon për orë të tëra. Sencor mbështet formate të ndryshme të disqeve si DVD-R/ RW, CD muzikore, CD-R dhe CD-RW. Gjithashtu, player-ët mbështesin marrësin DVB-T dhe antenë. Në pako përfshihet: Dy DVD Player Antenë Kabllo lidhëse Karikues për makinë Karikues Komandë Manual përdorimi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669207213
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
224
Kodi i prodhuesit:
8590669207213
Lansuar:
29. 3. 2017
Lartësia [mm]:
170
Lloji i playerit:
Portativ
Marrës për TV:
Mbështet mediat:
CD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Slot për kartë memorie
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
37
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE