Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD-Player Sony DVP-SR170B, i zi

Kodi i produktit:
126709
EAN:
4905524904093
Formate:
MPEG 1, MPEG 4
Formate audio:
AAC, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVPSR170B.EC1

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony DVP-SR170B është DVD Player që ka një dizajn shumë të mirë dhe ka një gjerësi prej 270mm. Ky model shërben për të shikuar filma, fotografi dhe për të dëgjuar muzikë duke përdor llojet e zakonshme të DVD dhe CD. Ky DVD Player ka një konvertues digjital/analog të kualitetit të lartë që funksion me 12bit/108MHz. Sony DVP-SR1708 pranon një numër të madh të formatesh të medias duke përfshirë këtu:CD-R / RW, DVD + RW / + R / + R DL, DVD-RW / -R / -R DL, JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC dhe Linear PCM. Dimensionet e këtij DVD-Player janë 270 x 38.5 x 207 mm dhe pesha arrin deri 0.95kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524904093
Formate:
MPEG 1, MPEG 4
Formate audio:
AAC, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVPSR170B.EC1
Lansuar:
18 Prill 2013
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Koax, SCART
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja DVD-Player Sony DVP-SR170B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE