Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD-Player Sony DVP-SR760HB, i zi

Kodi i produktit:
108809
EAN:
4905524842074
Formate:
AAC, JPEG, L-PCM, MP3, MPEG1, MPEG4, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony DVP-SR760HB është DVD Player që ka një dizajn shumë të mirë dhe ka një gjerësi prej 270mm. Ky model shërben për të shikuar filma, fotografi dhe për të dëgjuar muzikë duke përdor llojet e zakonshme të DVD dhe CD. Ky DVD Player ka një konvertues digjital/analog të kualitetit të lartë që funksion me 12bit/108MHz. Sony DVP-SR760HB pranon një numër të madh të formateve të medias duke përfshirë këtu: CD-R / RW, DVD + RW / + R / + R DL, DVD-RW / -R / -R DL, JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC dhe Linear PCM. Dimensionet e këtij DVD-Player janë 270 x 38.5 x 207 mm dhe pesha arrin deri 0.95 kg. Pajisja mund të lidhet me televizor përmes kabllos HDMI dhe është e përshtatshme për ta vendosur në çdo dhomë. Ka një port USB në pjesën e përparme që shërben për të shikuar filma dhe fotografi përmes një USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524842074
Formate:
AAC, JPEG, L-PCM, MP3, MPEG1, MPEG4, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DVPSR760HB.EC1
Lansuar:
22 Maj 2012
Lartësia [mm]:
38.5
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, CD-R/RW, DVD, DVD+R DL, DVD+R/RW, DVD-R DL, DVD-R/RW, VCD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
209
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja DVD-Player Sony DVP-SR760HB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE