Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD Sencor SDV 2511

Kodi i produktit:
207469
EAN:
8590669205479
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Kodi i prodhuesit:
SDV 2511

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shfrytëzoni në maksimum koleksionin e filmave tuaj dhe lejoni që heronjtë e juaj të preferuar të qëndrojnë në ekranin e madh të TV-së. Me SENCOR SDV 2511 kjo është shumë e thjeshtë. DVD-ja mund të përdoret edhe për dëgjimin e muzikës e cila mund të bartet në të përmes USB portit që gjendet në pjesën e përparme. Ndërsa për tu lidhur me TV përdor konektor SCART që gjendet në pjesën e pasme të pajisjes. Këtë pajisje mund ta kontrolloni me anë të telekomandës apo butonave që gjenden në pjesën e përparme. Dimensionet e saj janë 225 x 40 x 200 mm, ndërsa peshon 0.64 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669205479
Formate:
MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
225
Kodi i prodhuesit:
SDV 2511
Lartësia [mm]:
40
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,64
Porte hyrëse dhe dalëse:
SCART
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
200
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE