Apple TV 32 GB

Kodi i produktit:
179888
EAN:
190198667175
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple TV është një pajisje me dizajn të bukur dhe modern që mundëson transmetimin e medias digjitale në ekranin tuaj TV. Ju mund të shihni filma HD me rezolucion 1080 pix, dëgjoni video nga YouTube, të gjitha këto me lidhje wireless të standardit WiFi 802.11ac dhe gjithashtu e përkrah standardet a / b/ g/ n si dhe kjo është pajisje touchscreen. Kjo pajisje mundëson të ruhen deri në 32 GB të dhëna si dhe mundëson lidhjen me Bluetooth. Apple TV është i vogël që mund ta vendosni edhe në xhep si dhe nuk shpenzon energji elektrike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190198667175
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
32
Kodi i prodhuesit:
MGY52SP/A
Komandë:
Lansuar:
23 Tetor 2015
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a/c
Prodhuesi:
Apple
RJ-45:
USB:
WiFi:
WiFi të integruar :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE