Evolveo Android Media Player Box H4

Kodi i produktit:
203031
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
20
WiFi:
USB:
Trashësia [mm]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Media player e cila ka një shtrirje të gjerë dhe sistem operativ të njohur që është Androit 6.0 Mashmallow. Me këtë sistem operativ ju keni gjithashtu shumë aplikacione tjera të gatshme, si shfletuesin e Internetit, YouTube dhe shumë tjera. Me këtë pajisje ju mund të qasjeni lehtë në internet për të dëgjuar muzikë, shikuar ndonjë film apo edhe për lojëra online. Kjo pajijse është e pajisur me procesor 64 bit katër bëthamësh që mundëson përformancë të mjaftueshme për lojëra online. Lidhje e shpejt me internet përmes Wi-Fi apo rrjetit LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161337973
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, OGG, WMA, WMW
Formati i kompresimit të videove:
AVI, H.264, H.265, MKV, MOV, WMV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
16
Kodi i prodhuesit:
ABOX-H4-HDR
Lansuar:
25 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
20
Lexues i kartave të memories:
Mbështetje për 4K / UHD:
Pesha [g]:
218
Prodhuesi:
Evolveo
RJ-45:
Trashësia [mm]:
120
USB:
WiFi:
WiFi të integruar :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE