Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Evolveo Android Media Player Box H4

Kodi i produktit:
203031
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
20
WiFi:
USB:
Trashësia [mm]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Media player e cila ka një shtrirje të gjerë dhe sistem operativ të njohur që është Androit 6.0 Marshmallow. Me këtë sistem operativ ju keni marrur gjithashtu shumë aplikacione tjera të gatshme, si shfletuesin e Internetit, YouTube dhe shumë tjera. Me këtë pajisje ju mund të qasjeni lehtë në internet për të dëgjuar muzikë, shikuar ndonjë film apo edhe për lojëra online. Kjo pajijse është e pajisur me procesor katër bërthamësh 64 bit, që mundëson përformancë të mjaftueshme për lojëra online. Lidhje e shpejt me internet përmes Wi-Fi apo rrjetit LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
8594161337973
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, OGG, WMA, WMW
Formati i kompresimit të videove:
AVI, H.264, H.265, MKV, MOV, WMV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
120
HDMI:
Kapaciteti i memories së integruar HDD (GB):
16
Kodi i prodhuesit:
ABOX-H4-HDR
Lansuar:
25 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
20
Lexues i kartave të memories:
Mbështetje për 4K / UHD:
Pesha [g]:
218
RJ-45:
Trashësia [mm]:
120
USB:
WiFi:
WiFi të integruar :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE