Google Chromecast 2, verdhë

52.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
179509
EAN:
8115710170966
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

EAN:
8115710170966
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
NC2-6A5 yellow
Lansuar:
16. 10. 2015
Lartësia [mm]:
51.9
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a / c
Pesha [g]:
39.1
Prodhuesi:
Google
Trashësia [mm]:
13.5
WiFi:
WiFi të integruar:

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE