Google Chromecast 2, verdhë

Kodi i produktit:
179509
EAN:
11111111111111
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni Chromecast 2 - një pajisje që e bën të lehtë shikimin e videove në internet, dëgjimin e muzikës dhe luajtjen e lojërave në televizorin tuaj nëpërmjet iOS dhe pajisjeve të lëvizshme Android, ose Mac OS dhe kompjuterëve Windows. Google Chromecast 2 është i pajisur me një procesor 2 bërthamësh 1.2 GHz kombinuar me 512 MB memorie dhe 256 MB hapësirë të brendshme flash. Ju mund ta lidhni pajisjen me televizor shumë lehtë nëpërmjet portit HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
11111111111111
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
NC2-6A5 yellow
Lartësia [mm]:
51.9
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a / c
Pesha [g]:
39.1
Prodhuesi:
Google
Trashësia [mm]:
13.5
WiFi:
WiFi të integruar :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE