Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje multimediale Google Chromecast 2, e verdhë

Kodi i produktit:
179509
EAN:
11111111111111
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ChromeCast 2 e bën të lehtë që të shikoni video online, të dëgjoni muzikë dhe të luani lojëra të tëra këto në ekranin e tuaj të madh të televizorit. ChromeCast 2 ka një procesor 2 bërthamësh, i cili operon me frekuencë 1.2 GHz. Ai plotësohet me memorie operuese 512 MB dhe memorie të brendshme 256 MB. Pajisja mund të lidhet me një celular të mençur, tablet apo laptop me anë të WiFi ose me TV me anë të kabllos HDMI. Ju mund të përdorni ndërfaqen USB për ta karikuar atë. Pajisja komunikon përmes teknologjisë WiFi në brezat 2.4 GHz dhe 5 GHz, sipas standardeve 802.11 a / b / g / n / ac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
11111111111111
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
51.9
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
NC2-6A5 yellow
Lartësia [mm]:
51.9
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11a / c
Pesha [g]:
39.1
Prodhuesi:
Google
Trashësia [mm]:
13.5
WiFi:
WiFi të integruar :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE