Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 49SJ810V - 123cm (49")

Kodi i produktit:
210960
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1022.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor LG Smart TV vjen me ekran 49" (123 cm) me kualitet Super UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor operon në frekuencë 100 / 200 Hz dhe posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W dhe marrës të llojit DVB-C / T/ T2/ S/ S2. Televizori përdoret tejet lehtë përmes sistemit operativ të integruar webOS 3.5. Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara, të komandohet me tastierë dhe maus dhe të lidhet me teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth, Podpora, Wi-Di, DLNA dhe Miracast. Poashtu, LG mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, Dolby Vision, HLG, H.265 codec, VP9, 4K upscaler, Nano Cell Color dhe Magic Zoom të cilat bëjnë që imazhet të shfaqen sa më reale dhe më të detajuara. Si pjesë përbërëse, poashtu, LG ka katër porte HDMI 6G, dy porte USB 2.0, një port USB 3.0 dhe port për kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
DLNA:
EAN:
8806087416190
EPG:
Frekuencë (Hz):
100
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 100
HbbTV:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
49SJ810V
Konsumi [W]:
66
LAN:
Lansuar:
1. 4. 2017
Lartësia [mm]:
699
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI 2.0:
4
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 300
Pesha [kg]:
16,7
Porte tjera:
200
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
247
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor LG 49SJ810V - 123cm (49") edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE