Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE49M5602 - 124cm (49"), Full HD, me OS

Kodi i produktit:
208918
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

676.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung vjen në treg me ekran LED me diagonale 123 cm (49”), kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel. Ky televizor mund të lidhet me teknologjinë Wi-Fi, të shfletoj online dhe të incizoj programet apo filmat tuaj të preferuar përmes USB-së. Ky televizor përdoret lehtësisht nga çdo kush përmes aplikacionit operativ Tizen. Veçanti e këtij televizori janë mundësitë e të përdorurit teknologjitë, si Ultra Clean View, Contrast Enhancer dhe Micro Dimming Pro, të cilat përmisojnë imazhet dhe bëjnë që të duken më të qarta dhe rrezëllitëse sikurse të ishin reale. Poashtu, veçanti tjera janë edhe komandimi zanor përmes telekomandës dhe pasqyrimi i imazheve nga celulari apo laptopi juaj. Si pjesë përbërëse, televizori posedon tre porte HDMI, një port për USB, një LAN dhe një CI, si dhe porte audio për kufje. Poashtu, Samsung ka edhe marrës DVB-C, DVB-T, DVB-T2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
124
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2
DLNA:
EAN:
8806088750071
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 058
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE49M5602AKXXH
Konsumi [W]:
59
LAN:
Lansuar:
25. 3. 2017
Lartësia [mm]:
710
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 200
Pesha [kg]:
14,6
Porte tjera:
800
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
293,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE