Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE55M5572 - 55" (138cm), Full HD, me OS, i zi/argjendtë

Kodi i produktit:
208913
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

769.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE55M5572 vjen me dizajn tejet elegant që përshtatet në çdo hapësirë, dhomë apo zyrë. Ky televizor është SMART, operon përmes sistemit operativ Tizen dhe ka ekran LED 55” (138cm) me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 piksel. Samsung shfaq imazhe me kualitet tejet të qartë dhe me ngjyra sikurse të ishin reale, poashtu të përmisuara nga teknologjitë më inovative si, Ultra Clean View, Contrast Enhancer, PurColour dhe Micor Dimming Pro. Te gjitha imazhet kombinohen edhe me zërimi të jashtzakonshëm, të qartë dhe kumbues, të prodhuar nga altoparlantët e integruar 20W. Veçanti të këtij televizori janë mundësia e ndarjes së imazheve në pajisje të ndryshme përmes aplikacionit Smart View, incizimi i emisioneve tuaja të preferuara përmes USB-ve dhe mundësia e komandimit zanor përmes telekomandës gjë që tërësisht transformon eksperiencën e të shikuarit filma. Ky televizor ka akordues të tipit DVB-C / DVB-T / DVB -T2, kurse për t'u lidhur me pajisje tjera posedon këto porte, si tri porte HDMI, një USB, LAN dhe slot CI. Poashtu, televizori mund të lidhet edhe me teknologjitë më të reja si Wi-Fi dhe Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
138
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2
DLNA:
EAN:
8806088749174
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 241,6
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
UE55M5572AUXXH
Konsumi [W]:
66
LAN:
Lansuar:
25. 3. 2017
Lartësia [mm]:
786,4
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha [kg]:
17,6
Porte tjera:
800
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
293,8
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE