Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sony KDL-40WE665 - 40" (101cm), FULL HD ( 1920 x 1080 ), Dolby Pulse / DTS

Kodi i produktit:
208740
Audio optike:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
422.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony KDL-40WE665 është televizor i mençur 40" /102 cm, me një rezolucion Full HD dhe zërim të shkëlqyer. Përveç fotos dhe zërimit, ky televizor ka një dizajn ultra të hollë me kabllo të fshehur dhe një mori karakteristikash të mrekullueshme e praktike për t'ju mbajtur të argëtuar gjatë gjithë kohës.

Një pamje e pastër plot detaje

Shijoni një pamje të mrekullueshme dhe rezolucion 1920 x 1080 (Full HD). Ekrani i plotë HD është ideal për çdo shfaqje. Relaksohuni duke shikuar filma me të gjitha detajet në sajë të shkëlqimit të lartë, kontrastit të pabesueshëm dhe ngjyrave të vërteta. Rezolucioni Full HD është përmirësuar më tej nga teknologjia e procesorit të imazhit X-Reality PRO.

Sorry, the description of the image is missing.

X-Reality Pro

Përpunimi i imazhit nga teknologjia X-Reality Pro e Sony përmirëson rezolucionin e pikselëve për të arritur një pamje të qartë. Pikselat janë analizuar për të dhënë një imazh të mprehtë në kohë reale, kështu që ju do të jeni në gjendje të perceptoni detajet maksimale të mundshme.

Sorry, the description of the image is missing.

HDR

Falë HDR-së, të gjitha detajet që përndryshe do të humbnin në pjesët më të errëta ose më të lehta të imazhit, mbeten në imazhin e shfaqur. Imazhi i HDR është shumë më dinamik dhe i gjallë.

Sorry, the description of the image is missing.

Butoni i YouTube

Nëse jeni një tifoz i videove qesharake ose thjesht shijoni videoklipet, atëherë do të vlerësoni çasjen e shpejtë direkt në YouTube përmes telekomandës thjesht duke shtypur një buton për këtë. Së bashku me lidhjen e shpejtë të televizorit në internet, është argëtim i madh për t'u kujdesur sa herë që dëshironi.

Sorry, the description of the image is missing.

ClearAudio +

Jo vetëm një pamje e pastër, me cilësi të lartë dhe të detajuar, por gjithashtu një tingull i pastër e kumbues që do të krijojë një përvojë shikimi të paharruar. Teknologjia ClearAudio + mundëson zë të qartë, natyrshëm dhe të veçantë, e cila sintonizon tingullin e televizorit për të krijuar një eksperiencë të pasur emocionale.

Sorry, the description of the image is missing.

Dizajni

Forma, modele dhe elemente të tjerë mund të gjenden në shtëpinë tuaj. Kompania Sony është e vetëdijshme për këto gjëra dhe prandaj vjen me dizajnin e një televizori që është në harmoni me shtëpinë tuaj. TV ka një profil unik të hollë që do të përshtatet shumë mirë me dhomën. Televizorët tradicionalë kanë korniza që i ngjajnë kornizave të fotografive, por kjo nuk ndodh me Sony TV. Falë një korrnize të matur dhe shumë të ngushtë, do të përqendroheni ekskluzivisht në pamjet në ekran, e jo në kornizë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
40
Diagonalja e ekranit [cm]:
101
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,6
EAN:
4548736053595
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
910
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
KDL40WE665BAEP
Konsumi [W]:
48
LAN:
Lartësia [mm]:
591
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha [kg]:
8,7
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
208
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Sony KDL-40WE665 - 40" (101cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE