Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizion Toshiba 32W3763DG - 32" (81cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
226351
Bluetooth:
Prodhuesi:
Toshiba
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

286.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toshiba 32W3763DG është një televizori mençur 32 " me rezolucion 1366 x 768 (HD). Në këtë televizor mund të shijoni pamjen cilësore dhe me ngjyra autentike të filmave, serialeve ose dokumentarëve tuaja të preferuara. Për më tepër, për shkak se është SMART TV, lehtë mund ta përdorni televizorin për të zbavitur veten ose familjen dhe miqtë tuaj. Përveç fotografisë dhe zërit të madh, TV-ja mbështet regjistrimin HbbTV, Netflix ose USB, kështu që mund të jeni të sigurtë se nuk do të humbisni kurrë asgjë. Falë funksionit personal të videoregjistruesit, gjithashtu mund të regjistroni shfaqje televizive, filma dhe seriale në këtë televizor në cilësi të shkëlqyeshme. Thjesht zgjidhni atë që dëshironi të ngarkoni dhe më pas gëzoni regjistrimin në të njëjtën cilësi më vonë. Me PVR, ju jeni të sigurt që ju kurrë nuk do të humbni filmin tuaj të preferuar ose ndonjë pjesë të rëndësishme të serisë tuaj të preferuar. Tani ju mund të shijoni të gjitha filmat jo vetëm me rezolucion të shkëlqyeshëm, por edhe me zë të qartë dhe kumbues. Falë teknologjisë Dolby Audio, barazues me 5 banda dhe altoparlantë 2 x 6 W me të vërtetë do të tingëllojnë shumë mirë. Me tingullin autentik dhe cilësinë e lartë të imazhit, shikimi i filmave do të jetë një nga aktivitetet tuaja të preferuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.8
EAN:
5055862313244
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
735
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
600
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
32W3763DG
Konsumi [W]:
31
LAN:
Lartësia [mm]:
463
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Pesha [kg]:
5.5
Prodhuesi:
Toshiba
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
184
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Toshiba 32W3763DG - 32" (81cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE