Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 65UJ6307 - 65" (164cm), UHD, webOS 3.5

Kodi i produktit:
210974
Audio optike:
Porte tjera:
100
Lartësia [mm]:
915
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG 65UJ6307 ka diagonale 65 ", (164 cm) dhe një rezolucion të lartë 4K. Ky televizor do t'ju jap përshtypje me një numër të madh karakteristikash dhe teknologjish për t'ju ndihmuar të shijoni pamje më të mirë të ngjyrave poashtu edhe të zërimit.

Sorry, the description of the image is missing.

Çdo gjë duhet të shikohet me cilësinë më mirë

Ky televizor LG është i pajisur me një panel 4K IPS që siguron që ngjyrat dhe kontrasti të qëndrojnë ndryshe nga televizorët konvencionalë edhe kur shikoni televizorin nga kënde të ndryshme. Kështu që ju mund të shijoni përvojën ideale vizuale nga kudo në shtrat, pa pasur nevojë të kufizoni veten në hapësirë.

Sorry, the description of the image is missing.

Teknologjia Premium HDR aktiv

Teknologjia Aktive HDR e LG optimizon çdo skenë të përmbajtjes së HDR për të siguruar një eksperiencë vizuale të vërtetë dhe autentike. Është një format që ju jep një imazh më të ndritshëm e më të mprehtë, duke u sjellë ngjyra të sakta dhe hollësi të shkëlqyera. Përveç kësaj, TV është gjithashtu në përputhje me formatet e përgjithshme HDR10 dhe HLG.

Sorry, the description of the image is missing.

Efekti HDR

Gëzoni çdo përmbajtje me një gamë dinamike standarde në cilësi të përsosur të HDR-së në sajë të funksionit unik HDR Effect. Ky tipar unik përdor teknologjinë unike të përpunimit të imazhit për të rritur kontrastin, kështu që çdo foto gjithmonë do të duket sikur po shikoni HDR reale.

Sorry, the description of the image is missing.

Upscaler 4K

Qëndroni të habitur me cilësinë e imazhit 4K dhe cilësinë e imazhit me cilësi më të mirë në sajë të funksionit (Upscaler 4K), i cili në sajë të teknologjisë së përpunimit të imazhit premium mund të rrisë rezolucionin e imazhit në 4K.


Sorry, the description of the image is missing.

Zërimi

Për eksperiencën më të mirë të mundshme ky televizor ka tinguj të pasur, të përparuar për të simuluar zërim rrethues që vjen nga shtatë kanale virtuale të fuqishme. Sigurohuni që ky tingull do të mbulojë të gjitha anët e dhomës.

Sorry, the description of the image is missing.

Sistemi operativ webOS 3.5

TV është e pajisur me webOS 3.5, e cila lëviz me thjeshtësi dhe kënaqësi në një nivel krejt të ri. Ky është një sistem operativ i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur, që e bën televizorin tuaj më të rehatshëm dhe të këndshëm, kështu që mund të zhyteni lehtësisht në botën e pakufizuar të përmbajtjes premium nga të gjithë ofruesit më të njohur të argëtimit.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,6
DLNA:
EAN:
8806084291950
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 471
HbbTV:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
100
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
65UJ6307
Konsumi [W]:
136
LAN:
Lansuar:
1. 4. 2017
Lartësia [mm]:
915
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
500 x 400
Pesha [kg]:
22,5
Porte tjera:
100
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
255
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB 3.0:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE