Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG OLED65C7V, 65"/ 164cm, 4K UHD

Kodi i produktit:
213945
Audio optike:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

3409.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 284.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori LG OLED65C7V vjen me një ekran prej 65 " (164cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 40 W të cilët të kombinuar me teknologjinë Dolby Atmos prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe ka marrës të llojit DVB-C / T / T2 / S / S2. Televizori është i pajisur me sistemin operativ webOS 3.5, i cili sjell thjeshtësi dhe argëtim në një nivel krejt të ri. Gjithashtu TV mbështet teknologjitë e imazhit: HDR10, Dolby Vision, HLG, H.265 codec, VP9, 4K upscaler, Perfect Color dhe Magic Zoom. Të veçantat e këtij televizori janë: sistemi operativ webOS 3.5, lidhja me telefon dhe Bluetooth. Tv mbështet Wi-Di, DLNA, Miracast, Wi-Fi dhe ka këto porte: 2 hyrje RF, dalje optike, LAN, prizë CI, 4 porte HDMI 6G, 2 porte USB 2.0, USB 3.0 dhe port dalës për kufjeve. Mbështetje standarde e VESA. Energji e klasës A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2,5
EAN:
8806084548405
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 453
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
OLED65C7V
Konsumi [W]:
154
LAN:
Lartësia [mm]:
873
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Pesha [kg]:
24,7
Prodhuesi:
LG
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, OLED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
217
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE