Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE49MU6272, 49"/ 123cm, 4K UHD

Kodi i produktit:
213698
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

723.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Teknologjia e përdoruesit One Depth në televozorin Samsung UE49MU6272, ju ofron një gamë të gjerë përmbajtjesh në një ekran të vetëm. Gëzoni edhe më shumë argëtime dhe lojra krejtësisht të lezetshme të PC në televizorin tuaj, me mbi 6,000 lojëra të definicionit të lartë në ekranin e madh.

Vlerësimet

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
DLNA:
EAN:
8806088744414
Ekran i lakueshëm:
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 104,1
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1 400
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
UE49MU6272UXXH
Konsumi [W]:
90
LAN:
Lartësia [mm]:
701
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400
Pesha [kg]:
19,6
Prodhuesi:
Samsung
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
310,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE