Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-65XE7096, 65"/ 164cm, 4K UHD, LED, i zi/argjendtë

Kodi i produktit:
208733
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1867.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 155.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një televizor 65" (164 cm) LED me rezolucion 4K Ultra HD (3840 x 2160 px) ofron një gamë të teknologjive të përparuara që sjellin performancë të qetë, imazh dhe zë të veqant, por edhe argëtimin tuaj nëpërmjet filmave, lojërave, fotografive, muzikës, internetit dhe aplikacioneve tuaja të preferuara. Televizori lidhet me rrjet nëpërmjet teknologjisë Wi-Fi. Nëse jeni fans i videove qesharake, dëshironi të shikoni youtube ose thjesht të shijoni videoklipe, atëherë do të vlerësoni qasjen e shpejtë dhe direkte në YouTube nëpërmjet telekomandës vetëm duke shtypur butonin e dedikuar. Poashtu për të gjithë fansat e filmave dhe serialeve ekziston edhe një buton i dedikuar për qasje të shpejtë në platformën Netflix. Teknologjia e përpunimit dhe përmirësimit të imazhit përfshijnë: HDR, 4K X-Reality Pro, Live Color, Dynamic Contrast Enhancement, Motion Flow XR 400 Hz. Zërimi sigurohet nga dy altoparlantë me fuqi totale 20W dhe së bashku me teknologjitë Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, DTS Digital Surround, ClearAudio +, S-Force Front Surround. Sistem operativ i këtij televizori është Linux. Ka memorie të integruar prej 4GB. Poashtu ofron EPG, teleteks, app store, shfletues interneti, dhe kohëmatës për ndezjen dhe fikjen automatike të tij. Lloji i marrësit që ofron është DVB-C / T / T2 / S / S2. Mbështet: Foto Sharing Plus, Miracast dhe regjistrimin përmes USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2,5
DLNA:
EAN:
4548736053311
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 454
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
KD65XE7096BAEP
Konsumi [W]:
110
LAN:
Lartësia [mm]:
905
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
3
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 300
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
266
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE