Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KDL-32WE615, 80cm, HD, HDR, LED, i zi dhe argjendtë

Kodi i produktit:
208741
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
326.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizor smart ofron një varg veçorish të përsosura për argëtimin tuaj. Ka diagonale 80 cm dhe rezolucion 1366 x 768 pikselë. Imazhet përmirësohen përmes teknologjisë HDR dhe X Reality PRO. Ndërsa tingujt përmes Clear Audio+. Ka marrës DVT-C / T / T2 / S / S2 dhe energji të klasit A. Ofron konektorë për lidhje me pajisje tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
80
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
EAN:
4548736053588
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
400
Fuqia e altoparlantëve [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
731
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
KDL32WE615BAEP
Konsumi [W]:
41
LAN:
Lartësia [mm]:
442
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha [kg]:
6,2
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
SCART:
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
187
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Sony KDL-32WE615 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE