E shitur
Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 64GB
Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 64GB
Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 64GB

USB Kingston Exodia Data Traveler, 64GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
8.50 €
3.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.97 €
Ju kurseni 5.00 €
-59%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kingston DataTraveler® Exodia është një memorie e performancës USB 3.2 Gen 1 që ofron qasje efikase në të dhëna në kompjuterë celularë dhe desktop, monitorë dhe pajisje të tjera elektronike. DT Exodia mundëson transferimin e shpejtë dhe ruajtjen e përshtatshme të dokumenteve, muzikës, filmave dhe të dhënave të tjera. Dizajni i tij praktik dhe ngjyrat e modës e bëjnë atë ideal për përdorim të përditshëm në punë, shtëpi, shkollë ose kudo tjetër ku përdorni të dhëna.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Pesha [g]:
11
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Jo
Ngjyra:
E zezë
Lloji:
USB-A
Dimensionet [mm]:
67.3 x 21 x 10.1
Versioni i USB:
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Prodhuesi:
Kingston
EAN:
740617309829
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
USB Kingston Exodia Data Traveler, 64GB
3.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo