Orë e mençur Withings Activité Steel, e zezë

139.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62€ në muaj  

184334
1 artikuj
+

Withings Activite Steel është orë e mençur e shoqëruar me elegancë maksimale dhe komoditet për një stil jete të shëndetshëm. Me anë të kësaj ore ju, jo vetëm që do të jeni në dijeni të kohës, por gjithashtu do të ju mbajë të informuar për aktivitetin tuaj trupor gjatë kohës kur jeni duke fjetur. Është e ndërtuar prej çeliku, nuk ndryshket dhe është rezistente ndaj gërvishtjeve. Jetëgjatësia e baterisë së kësaj ore arrin deri në 8 muaj. Ngjyra me të cilën vjen është e zezë.

Detajet teknike

EAN:
3700546701290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
70129002
Lansuar:
2 Shkurt 2016
Prodhuesi:
Withings

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera