1 / 1
Foto e Aksesor për lente Canon EW-73D

Aksesor për lente Canon EW-73D

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
72.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 61.44 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 €/muaj

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky aksesor mbron nga rrezet e diellit, të cilat mund të krijojnë reflektime të shëmtuara dhe të padëshiruara në foto. Funksioni kryesor i saj është parandalimi i shkëlqimit verbues. Diafraku, sidoqoftë, mund të shërbejë gjithashtu si një mbrojtës mekanik i lenteve, duke mbrojtur lentet nga thyerja nga shiu ose ndikimi i dritës ose prekja. Përputhet me lentet Canon EF-S 18-135mm f / 3.5-5.6 IS.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon, Canon Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM
Uebfaqja e prodhuesit:
canon.com
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292061413
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Aksesor për lente Canon EW-73D
72.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo