Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për altoparlant AQ S19 / 60

Kodi i produktit:
141538
EAN:
8595122730536
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
19 Nëntor 2013
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse për:

Si të porosisim në Gjirafa50?

174.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi nga kompania AudioQuest S19 / 60 mundëson mbajtjen e altoparlantit me një gjatësi prej 60 cm nga toka. Dizajni i mbajtësit ofron qëndrueshmëri dhe mundësi të vendosjes së kabllos brenda kabllos. Baza e sipërme e mbajtësit ka dimensione prej 17 x 20 cm dhe një bazë të poshtme prej 20 x 24 cm dhe të dy bazat janë të pajisura me thumba.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122730536
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
19 Nëntor 2013
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse për:
Prodhuesi:
AQ
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE