Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Repro Yenkee YSP 2001, USB 2.0, të zi

Kodi i produktit:
198784
EAN:
8590669132560
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Teknologjia:
3.5mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
150

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Yenkee YSP 2001 kanë një dizajn shumë të bukur të cilët i përshtaten secilit përdorues. Është një pajisje e shkëlqyer e cila jep një zë shumë kualitativ. Falë sistemit special të zërimit qe posedojnë këta altoparlantë ju do të arrini të dëgjoni edhe detajet më të vogla të cilat nuk keni mundësi t'i dalloni me altoparlantët e zakonshëm. Kanë dimensione të vogla dhe peshojnë pak, pra mund t'i merrni kudo me vete dhe të dëgjoni muzikë me ta. Lidhen me USB 2.0 me pajisje të ndryshme elektronike si telefon laptop. Kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669132560
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
3
Fuqia totale RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
85
Kodi i prodhuesit:
YSP 2001BK
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
85
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
550
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
150
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
107
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE